نتایج جستجو برای عبارت :

شهروز براری صیقلانی و اعتراضات اهالی نشر و قلم به حواشی اثر داستانی بلند به نام نیلیا

شماری از شهرهای ایران روز شنبه 25 آبان شاهد اعتراضاتی به افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن بود.

در برخی شهرها از جمله اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز و تهران این اعتراضات بعضا با شکل‌گیری ترافیک شدید و بسته شدن برخی راه‌ها نمود می‌یافت.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سعید شهروز به نام چشمای دیوونت
Download New Music Saeid Shahrouz Cheshmaye Divoonat
آهنگ سعید شهروز بنام چشمای دیوونت
چشمای دیوونت چال روی گونت آجر به آجر خونمو درگیر تو کرده
ترانه: سید محمد کاظمی+ موزیک: صادق نورانی+ تنظیم:نیما نورمحمدی
میکس مسترینک:ایمان احمدزاده+ ویولن،گیتار :شهداد شهروز

ادامه مطلب
  فروشگاه دیدم که اون قایق فقط یه ماکت بوده و سرجمع نیم کیلوگرمم وزن نداره و پوسته ی کاغذیش پاره شده و توی هوا تاب میخوره ، سریع چهره ی شهروز توی ذهنم تداعی شد ، نگاه کردم دیدم ته فروشگاه هنوز یه موتور سیکلت هارلی دیویدسون پارکه ، که روش نوشه ، شهروز
رفتم و شلنگ بنزینش را پاره کردم ، یه فندک زدم و در رفتم 
کل وجودم خشم بود ، برگشتم خونه ، دیدم جلوی خونه مون شلوغه ، با تعجب دیدم که قایق رو شهروز آورده و با پدرش دارند تحویل میدند ، 
رفتم جلو ، شهرو
اعتراضات زیباشهر اصفهان به گرانی و بیکاری
حجت‌الاسلام والمسلمین احدالله سینکایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری تعدادی از آشوبگران در اعتراضات اخیر در زیباشهر اظهار داشت: در ارتباط با شعارنویسی در قرچک تعدادی از افراد دستگیر شده و با قرار قانونی زندان Prison هستند
ادامه مطلب
مدت طولانی ای بود که دانشگتاه ها از وضعیت سیاسی خارج شده بودند. خیلیا می گفتند که از این جوونا دیگه مباحث سیاسی در نمیاد. برای من همیشه عجیب بود ولی جالبه که باز هم دانشگاه ها هسته اعتراضات شده اند.

امیدوارم به زودی روزهای شاد را هم تجربه کنیم و از این شرایط غم بار خارج شویم.
مدت طولانی ای بود که دانشگاه ها از وضعیت سیاسی خارج شده بودند. خیلیا می گفتند که از این جوونا دیگه مباحث سیاسی در نمیاد. برای من همیشه عجیب بود ولی جالبه که باز هم دانشگاه ها هسته اعتراضات شده اند.

امیدوارم به زودی روزهای شاد را هم تجربه کنیم و از این شرایط غم بار خارج شویم.
برای دانلود نوحه ترکی شهروز حبیبی به نام یارالی کلیک کنید
دانلود نوحه با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
متن نوحه ترکی شهروز حبیبی به نام یارالی
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
کانال تلگرامی صدف موزیک
https://t.me/sadafmusic_ir
دانلود نوحه جدید فارسی از سایت صدف موزیک
با صدف موزیک بروز باشید
صدف موزیک مرجع دانلود نوحه های جدید فارسی ترکی
     استعلام تحصیلی.        شهروز براری صیقلانی    یک مورد جدید یافت شد . 
درخواست صدور کارت المثنی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته اقای شهروز براری صیقلانی
یک مورد جدید  یافت شد 
مدرک کارشناسی اتومکانیک سیالات شهروز براری صیقلانی. سازمان نظام مهندسی گیلان
 لطفا برای یافت مورد های جدید از سامانه رسمی استفاده کنید . 
 سامانه استعلام تحصیلی آزمایشی نسخه اصلی را دانلود کنید

شهروز مقصود طالقانی أو یک تکواندو کار است که در خردسالان عناوین زیادی کسب کرد أو توانست:٣بار قهرمان استان مازندران شود در انفرادی در مسابقات تیمی هم در تیّم شهاب نور دوم شد و در مسابقات کشوری تیمی مقام دوم را کسب کرد
او در أوزان های ٢٨ ٣٠ ٣٢ بیشتر کسب مقام کرد و أین مبارز چالوسی یکی إز مدعی های مسابقات بوده و هست أو هم اکنون در نونهالان مبارزه میکند و أو درحال گذر إز مصدومیت هاست و تعویض باشگاه خود به اماتور به سطح حرفه ای.  امید برأی موفقیت ا
کشتن وحشیانه و آویزان کردن جنازه یک نوجوان ۱۶ ساله بی گناه در عراق،  برای هشیاری مردم عراق کافیست تا بیش از این با پرپایی تجمعات اعتراضی زمینه را برای اغتشاش و شورش و نا امنی و کشتار مردم بی گناه توسط اراذل و اوباش و نفوذی های مزدوران وهابی آماده نکنند. 
همانطور که در ایران هم مزدوران با ایجاد نا امنی و آتش زدن بانک ها و مراکز تجاری متاسفانه با سوء استفاده از اعتراضات به حق مردم ، باعث ریخته شدن خون افراد بی گناه شدند. 
جا دارد مسوولان عراق و
گلشیفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هایی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هایی در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هایش در اینستاگرام، نوشته است: «هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند
✅ از نجابت رهبری سوءاستفاده نشود سخنگوی دولت  گفته بود
: روحانی خود را فدای مردم کرد! رفتار شگفت‌انگیز دولت در نحوه اطلاع‌رسانی طرح مدیریت مصرف سوخت، موجب اعتراضات مردمی و سوءاستفاده متوحشین از این اعتراضات شد. اگر از ساده‌لوح ترین افراد هم بپرسید خبر به این مهمی را چگونه باید به جامعه داد، پاسخ میدهند:
ادامه مطلب
اتاق من safe zone امه ... توش راحتم ... توش خودمم ... هر وقت بخوام درس میخونم، هر وقت بخوام با صدای بلند آهنگای جویی رو میخونم، هر وقت بخوام میخوابم! کلا my room is my kingdom
امشب یکم با بکی تو اینستا صحبت کردم... ناراحت بود! نگران بود ... خب البته این حال همه مونه. اما اون حالش بدتر بود. انگار یکی از دوستاشو تو اعتراضات گرفته بودن. حرفمون ک تموم شد از غارم (چون تایم زیادی رو تو اتاقم میگذرونم خانواده میگن تو مثل خوناشاما که میخوان در معرض نور نباشن رفتی یه غار پیدا
گلشیفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هایی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هایی در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هایش در اینستاگرام، نوشته است: «هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند
دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا

دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا Download Roozegare Ajib song by Shahrooz Pedram Nia دانلود آهنگ شهروز پدرام نیا روزگار عجیب با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا
دانلود آهنگ ترکی جدید شاد و خصوص عروسی به نام بو قیز منیم جانیم دی عزیز مهربانمدی از شهروز اجمالی با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang turki Shahrooz Ejmali Bu Giz Manim Janimdi
دانلود آهنگ بو قیز منیم جانیم دی عزیز مهربانمدی از شهروز اجمالی
حیاطمین ان شیرین عن گوزل بیرانیندا دایمیشام فرهنه سودیم یانندا
حیاطمین ان شیرین عن گوزل بیرانیندا دایمیشام فرهناز سودیم یانندا
باخیر ایشوه نازنه باخیر بو گوزل منه منه دییر باخیشلار باخاندا گو
مجموعه داستان های کوتاه حقیقی عجیب ولی واقعی ، کلیک کنید. پرونده های عجیب  
رمانکده فارسی کلیک کنید  
          دریافتعنوان: شهروز براری صیقلانی رمان مجازی سیامک عباسی اهنگحجم: 7.76 مگابایتتوضیحات: اهنگ عاشقانه سیامک عباسی  

لیلا محمدی     زویا   _اینترنتی مجازی مجازی هستن  بیژن الهی   محمد شیرین زاده    شین  صیقلآنی      سپپید  شاعره   مهسا پهلوآنچیستا یثربی    نرگس دوست  نسیم لطفی     نویسنده 
سازمان ثبت اسناد رسمی کل کشور 
 استعلام تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته اقای شهروز براری صیقلانی فرزند حمید  شماره شناسنامه 5011 صادره رشت ، متولد 1366/10/01  __، به انضمام شرایط گذراندن چگونگی واحد های دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، و تاییدیه معدل نهایی دوره های مقاطع دانشگاهی  .  پیوست به گلاسه،7480490_9644 بایگانی الف  850_ جیم 46490 _  کارشناس استاتیک  اتومکانیک سیالات ،   دانشگاه آزاد اسلامی رامسر ،  توجه  نامبرده در ورودی آزمون قبولی سراسری
   نشر  شایستگان منتشر کرد:  دنیای وارونه.   تعبیر رویای محال.   دو اثر جدید بلند. بقلم شین براری. در آذر ماه خزان 1397 چاپ و منتشر گردیده بود ک ه با استقبال. خوبی از جانب مخاطب قشر خاص مواجه. گردید و اکنون. با توجه به وضعیت بحران کاغذ. زمینه ی چاپ مجدد آن. فراهم نمیباشد. و در این پست به جملاتی محدود از این دو اثر پرداخته ایم 
اثر داستانی بلند بنام #تعبیر رویای بلند. 
ادامه مطلب
• مردم باید به اعتراضات (مصالمت آمیز) خودشون ادامه بدن و
اعتراضات باید پارتیزان و پراکنده باشد و از تجمع فقط در یک
نقطه اصلی شهر خودداری کنید و بصورت پراکنده حضور پیدا کنید.
• در صورت حملهٔ ماموران انتظامی و امنیتی از یکدیگر محافظت کنید
و اجازه درگیری ماموران با مردم ندهید.
• حتی الامکان از ماسک فیلتردار جهت جلوگیری از استنشاق گازهای
اشک آور استفاده کنید.
• در صورت استنشاق ناخواستهٔ گاز اشک آور از یک تکه کارتن و مقوا
آتش بزنید و دود آن را ب
بعد
از انتشار اخبار مبنی بر کشته شدن ذاکر موسی فرمانده گروه غزوةالهند در
کشمیر، حکومت نظامی در مناطق مختلفی از دره کشمیر اعمال شده است. دیروز در
بعضی مناطق درگیری هایی میان جوانان معترض و نیروهای امنیتی اتفاق افتاد.ترس از گسترش تظاهرات سبب شده است که دره کشمیر هم چنان در شرایط حکومت نظامی قرار گیرد. _______________________________در
حالی که کشمیر اعتراضات متعددی را در دوره های مختلف از جمله اعتراضات دهه
۹۰ و سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ را تجربه کرده است اما از
وانتی تو کوچه داد میزنه سبزی دارم سبزی تازه.
من فکرمو بلند بلند تکرار میکنم: کاش من جای این وانتیه بودم. سبزی می فروختم. می رفتم.
خواهرم بلند بلند می خنده.
منم بلند بلند می خندم.
اما جنس خنده هامون فرق می کنه و این رو فقط من می دونم.
به نام خدا
سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو
اعتراض مسالمت آمیز و به دور از آسیب زدن به اموال عمومی، حق طبیعی و شهروندی هر فرد برای بیان خواست خود است، متاسفانه گاهی این اعتراضات به آتش زدن و خشونت کشیده میشه و به نوعی حق اعتراض کنندگان مُحِق و واقعی گم میشه، اعتراض به بیکاری، تورم، بی ثباتی اقتصادی و سرخوردگی اجتماعی از نمونه های بارز اعتراضات به حق - به دور از بی احترامی و خشونت - است.
معمولا رسانه ها هم به این نکته اشاره دارن که اعتراض حق همه س
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) بهمن‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قطعی ا
خبری منتشر شده به نقل از معاون حقوقی رئیس جمهور. محتوای خبر هم این است که محلی باید برای اعتراضات مردمی به‌صورت امن تامین شود تا هم نیروی انتظامی بتواند در آن امنیت را برقرار کند و همچنین از بروز صحنه‌های خشن جلوگیری شود.
حقیقت من که خیلی از این ایده استقبال کردم و با خود گفتم چرا تاکنون چنین چیزی به ذهن بقیه مسئولین نرسیده بود. پیشنهادم هم این است که یک محل سرسبز و البته با حصارهای چوبی با ارتفاع نهایتا ۱ متر تعبیه شود که ما برویم آنجا و اعت
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) اردیبهشت‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قط
حکومت نظامی تصمیم حکومت برای کنتل حضور یا عدم حضور مردم در معابر عمومی و در کنار یکدیگر است تا از این طریق جلوی هم اندیشی و هم افزایی اعتراضات آنها گرفته شود. این روزها با حضور فن‌آوری هایی جدید، راه و روش ارتباط مردم نیز تغییر کرده است و گرد هم جمع شدن‌ها بیشتر از این که کف خیابان باشد در شبکه‌های اجتماعی است. امروز که به خاطر اعتراضات، اینترنت از پیش از ظهل در استان فارس )حداقل در شهر ما که اتفاقا محل اعتراض هم نیست) قطع شده، در می‌یابیم که
تازه های نشر آبرنگ

چخوف از مشهور ترین نویسندگان چند عصر گذشته است که با تکیه بر اصول شش گانه ی خودساخته و منحصر بفد بودنش در سبک و قالب بی مانند اثارش  توانست از  محدود نویسندگان عصر خود باشد که تا صد سال بعد نام و اثارش ماندگار و جاودان بماند .  آنتونی چخوف از اصولی شش گانه بنام اصول عینیت بخشی  پیروی میکرد که تا پیش از وی هیچ شخص دیگری به ان روش و سبک   نپرداخته بود .  در مطالب بعد به اختصار برایتان مطلبی پیرامون اصول جاودان عینیت انتونی چخو
سرهنگ پاسدار شهید شهروز مظفری نیا تولد: ۱۳۵۷ قم شهادت: ۱۳ / ۱۰ / ۱۳۹۸ بغداد فرمانده تیم حفاظت حاج قاسم او مثل فرمانده اش شجاع و با ایمان و بخصوص با نیروهای تحت امرش مهربان بود وی آرزوی شهادت داشت و همیشه حسرت می‌ خورد که شهید مدافع حرم نشد! مخصوصا در زمان شهادت محسن حججی، می‌ گفت چه شهادت قشنگی داشت و حسرت این شهادت را می‌ خورد و همچنین آرزو داشت در حرم حضرت معصومه(س) دفن شود. بالاخره به آرزویش رسید با پیکری که سوخت و اِرباً اِربٰا شد از شهروز د

..  .   
  ♣♣     شهریار بروی کاغذ پاره ای مینویسد ؛ _غرور مردهای شهر شده بازیچه دنیا _همه انگار خوابیدند در این شهر پر از رویا_ همه از "پول" میگویند کسی از عشق شاکی نیست_ چه حالی داره اون روزی که میگردی پی روزی _ولی در آخر شب باز ته جیب هاتو میدوزی _برای مرد های شهر من شرف یعنی یه لقمه نون _ برای این هدف هم هست ،همه افتادن از دینو ایمون _همه افتادن از عرشو به زیر فقر میمیرند _به بزرگ پای آن بالانشینان جای میگیرند ..       
چند روز بعد......

.
به نقل از یورونیوز، نام این زن «الا صالح» است اما کاربران شبکه‌های اجتماعی سودان به او لقب «کنداکه» داده‌اند که به زبان باستانی سودان به ملکه یا زنان خاندان سلطنتی گفته می‌شود.اعتراضات در سودان با هدف کناره‌گیری عمر البشیر، رئیس جمهوری این کشور از ماه دسامبر سال گذشته میلادی آغاز شد و در روزهای اخیر در پی درگیر شدن نیروهای امنیتی با معترضان، ابعاد گسترده‌تری به خود گرفته است.
روز سه‌شنبه نهم آوریل نیروهای امنیتی حکومت عمر البشیر به رو
نمیدونم دلیل واقعیش چیه !
اما اینو میدونم هر چی میرم جلو تر تنهایی خودم رو بیشتر دوست دارم.
دلم میخواد بلند بلند درباره چیزایی که با هیچ احدی تا الان صحبت نکردم صحبت کنم و همینطور بلند بلند گریه کنم ... ولی هیچ وقت اون شخص پیدا نمیشه ...

+میدونم خدا هست :)
نمیدونم دلیل واقعیش چیه !اما اینو میدونم هر چی میرم جلو تر تنهایی خودم رو بیشتر دوست دارم.
دلم میخواد بلند بلند درباره چیزایی که با هیچ احدی تا الان صحبت نکردم صحبت کنم و همینطور بلند بلند گریه کنم ... ولی هیچ وقت اون شخص پیدا نمیشه ...

+میدونم خدا هست :)

درگذر ایام و چرخش فصل به فصل ، تقویم چهاربرگ دیواری ،به خط تقارن نشست!.
  در قاب تصویرِ آسمان ، دستِ سرنوشت دولا شد ، تقدیر قرینه گشت!..
زیر تابش شلاقبار خورشید ، تابستان پرعطش از شهر گذشت...  
اولین برگ زرد  آرام برسنگفرش شهر نشست..  
فصل ناخشنودی‌ها رسید...
ابرهای سیاه بروی رشت خیمه‌ زدند...
خزان سوار بر باد وحشی، به دروازه‌ی شهر رسید...
ساعت لنگ لنگان به نیمه‌ی شهر رسید ، غمناک به نیمه‌شب تکیه زد
آسمان اسیر بُغضِ سرکش و لجباز گشت!..
خزان وحشیا
مجموعه داستان های کوتاه حقیقی عجیب ولی واقعی ، کلیک کنید. پرونده های عجیب  
رمانکده فارسی کلیک کنید  
          دریافتعنوان: شهروز براری صیقلانی رمان مجازی سیامک عباسی اهنگحجم: 7.76 مگابایتتوضیحات: اهنگ عاشقانه سیامک عباسی  

لیلا محمدی ن  بیژن الهی  محمد شیرین زاده    سپپید شاعره   مهسا پهلوآنچیستا یثربی    نرگس دوست  نسیم لطفی     نویسنده 
 معرفی اثر ادبیات داستانی جدیدی با نام.  اولین تماس از بهشت.  و خلاصه  از ماجرای داستان....   

ﻭﻟﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨ ﺍﺯ ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺛﺮ ﺩﺮ ﺍﺯ ﻧﻮﺴﻨﺪﻩ ﺘﺎﺏﻫﺎ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﻮﺭ ﻭ ﺩﺭ ﺑﻬﺸﺖ ﻨﺞ ﻧﻔﺮ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺷﺎﺪ  ﺟﺎﺩﻭﺗﺮﻦ ﻭ ﺮﻫﺠﺎﻥﺗﺮﻦ ﺘﺎﺏ ﻣﺍﻟﺒﻮﻡ ﺑﺎﺷﺪ . ﺘﺎﺑ ﺍﺳﺮﺍﺭﺁﻣﺰ ﻭ ﻣﺮﺍﻗﺒﻪﺍ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻗﺪﺭﺕ ﻮﻧﺪِ ﺍﻧﺴﺎﻧ .   ﺭﻭﺍﺖِ ﺍﻦ ﺘﺎﺏ ﺣﺮﺘ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺩﻝﻧﺸﻦ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﺎﻥ ﻣﺎﺟﺮﺍﻫ
پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸ بدینوسیله به آگاهی کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌ها می‌رساند، نتایج قطعی آزمون‌های یاد شده مشخص گردیده و با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، داوطلبان محترم می‌توانند از عصر امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی http://www.inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه قبلاً نیز اعلام شده است، در اجرای مفاد مندرج در
به یاد امام و شهدا

به یاد سفرکرده راه عشق

پاسدار گمنام، همراه صدیق

"شهید شهروز مظفری نیا" 

دعای حضرت امیرالمومنین {روحی له الفداء}

برای خودش و جناب مالک اشتر
:

.

« و أنا أسألُ الله

بسَعَةِ رَحمَتِه

و عَظیمِ قُدرَتِه

علیٰ إعطاءِ کُلِّ رَغبَةٍ

أن یَختِمَ لی ولکَ بالسَّعادَةِ
والشَّهادَة

.

من از خداوند

به رحمت گسترده و قدرت عظیمش

بر برآوردن هر خواهش و مطلوبی

مسألت دارم که

عاقبت من و تو را

به سعادت و شهادت

ختم فرماید »

.

-نهج البلاغه خ
تقریبا شش سال از ریاست جمهوری آقای روحانی می گذرد ! اما نه تنها مشکلات حل نشده اند بلکه اضافه شده اند . فشار آوردن به قشر مردم چه از نظر اقتصادی و اجتماعی ، مایۀ نابودی انقلاب اسلامی است. به تعبیر حضرت علی (ع) ، بعضی ها برای این که یک مشکلاتی را میخواهند از مردم حل کنند ، خیلی بیهوده حرف میزنند و در انتها به آن عمل نمی کنند . آقای روحانی چه خوابی را برای مردم و انقلاب دیده اید؟
بهانه سازی های آقای روحانی ، واقعا قدرت و نفوذ زیادی را به دشمن داده ؛ آ
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
دانلود آهنگ های سعید شهروز
جدیدترین آهنگ های سعید شهروز با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های سعید شهروز

سعید شهروز (زادهٔ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۵۰ در تهران)، خواننده و آهنگساز پاپ ایرانی است.

زندگی‌نامهسعید شهروز، خوانندهٔ صاحب‌سبک پاپ ایرانی، متولّد ۱۶ اردیبهشت ۱۳۵۰ در خیابان دامپزشکی شهر تهران است. اصلیت او به شهر نهاوند برمی‌گردد و علّت اصلی وجود آهنگ‌های لری در آلبوم‌های او همین امر است. از همان دوران نوجوانی علاقهٔ او ب

در پاسح شما از نقد و بررسی کلی و اجمالی اثر جناجنایات و مکافات  میتونم به ابعاد مختلفی اشاره کنم که در وقت کلاس نمیگنجه ولی کوتاه و مختصر میگم که   برداشتم از کتاب جنایات و مکافات فیودورداستایفسکی رمان جنایات و مکافات مملو از وضعیت های روحی مختلف است. زاویه دید داستان متکی برخلق و خوی شخصیتی این افراد و خصیصه های فردی آن هاست، در این رمان نقش مهم را راسکولنیکف ایفا میکند فقر تنگدستی زندگی راسکولنیکف را به چالش میکشد که سرنوشت به عل

جهت خرید این محصول کلیک کنید

تیشرت آستین بلند مردانهتیشرت آستین بلند مردانه ارزانتیشرت آستین بلند مردانه تابستانهتیشرت آستین بلند مردانه سفیدتیشرت آستین بلند مردانه بای نتتیشرت آستین بلند مردانه پاتیلوکتیشرت آستین بلند مردانه تابستانیتیشرت آستین بلند مردانه ترکتیشرت آستین بلند مردانه سایز بزرگتی شرت آستین بلند مردانه بای نت کد 324
سلام دوستان و هنرجویان و دانشجویان هموطن .    اگر از حال استاد و دوست و هم وطن خودتان شین براری صیقلانی  یعنی جناب استاد اقای شهروز براری صیقلانی  جویای احوالید باید بگویم خدمتتان   که    ایشان خوب و در سلامت بسر میبرند   ،     و در المان هامبورگ اشنایدربیرهافن هانزر گانزر هد کیلینزابیچ دب لیچ  بستری هستن و     بهبود  قابل توجهی نسبت به زمان حضور در ایران پیدا کرده اند .  بنده  رضا سمرقندی هستم ،  و اطلاع دقیق از سلامت ایشان دارم. .     با ارزو
 دخترانه های  یک ذهن  خوددرگیر   ( شهروز براری صیقلانی )    من   هفته رو   خیس ،  و  بالدار ، بطور  سینه خیز  و با  درد پریود گذراندم . ما دهه ی  شصتی ها خیلی ماهیم .   والا...  خلاصه  با بی حوصلگی  سوار بر قایق تکنفره ای   در تلاطم دریای طوفانی  از جنس  دخترانه های ماهانه ، پارو زدم تا ساحل  ارامش  رو از پشت  امواج غریب در غم انگیزترین  لحظات هفته ،یعنی   غروب جمعه  دیدم ... 
ادامه مطلب
 دخترانه های  یک ذهن  خوددرگیر   ( شهروز براری صیقلانی )    من   هفته رو   خیس ،  و  بالدار ، بطور  سینه خیز  و با  درد پریود گذراندم . ما دهه ی  شصتی ها خیلی ماهیم .   والا...  خلاصه  با بی حوصلگی  سوار بر قایق تکنفره ای   در تلاطم دریای طوفانی  از جنس  دخترانه های ماهانه ، پارو زدم تا ساحل  ارامش  رو از پشت  امواج غریب در غم انگیزترین  لحظات هفته ،یعنی   غروب جمعه  دیدم ... 
ادامه مطلب
باوجوداینکه تمام وکامل به علم پزشکی واقف بودبعلت اعتراض به نظام آموزشی ممنوع کردن هرنوع طبابت درپرونده اوبه چشم میخورد.
ازجمله اعتراضات اواین بودکه آموزش زبان بین المللی درکنارپزشکی بایدباشدازهمه مهمترآموزش های علوم فیزیک وریاضی راجایزنمیدانست.
فائزه فقط بعلت اعتراض ممنوع ازطبابت شده بودوبه روستای خودبرگشته بود.
تو از منی و از نوشته های من بلند شده ایسال ها پیشخوابِ تو را دیدم.خوابی که هیچ تصویر چهره ای نداشتو فکر می کردم او همان گمشده ی من استنیمه ی پنهانِ من‌‌‌...وقتی قلبم شیرین می شودو پروانه در عمق آن می رقصند،احساس می کنم گمشده ام راپیدا کرده امو آن غریبه ای که توی خواب های پولکی امنگاهی گرم داشت،تو بودی!فراموش مکن؛فراموشت نخواهم کرد!با تمام وجود آن را درک کنو هر از گاهی اگر وقتی پیش آمدبه نوشته هایم بیندیشو آن ها را زیر لب زمزمه کن.که از دلم بلن
دانلود فیلم ایرانی عشق پول با لینک مستقیم
به کارگردانی شهروز آقایی پور و تهیه کنندگی روح الله مهرابی و مجید صادقی ولنی در ژانر کمدی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند سیروس گرجستانی، ارژنگ امیرفضلی، فلور نظری، حدیثه تهرانی، حشمت آرمیده نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان: شهروز آقایی پور
موضوع: کمدی
محصول: ایران
بازیگران فیلم عبارتند از : سیروس گرجستانی • ارژنگ ام
دارم تو اتاق خواهرم درس میخونم.
بلند بلند انگار که معلم باشم، دارم به جن ها درس میدم.
به در کوبیده میشه.
من: بلللههه؟
صدای خواهرم میاد: باز کن منم.
باز میکنم.
خواهرم: با کی حرف میزدی 
من‍♀️ 
من: داشتم حفظ میکردم. 
اون 
من
نوع درس خوندم همینجوریه، بلند داد میزنم و راه میرم و...
#شهریار_زرشناس: عاملان مشکلات امروز طلبکار شده‌اند!
نقدی بر بیانیه اخیر حزب کارگزاران سازندگی

⭕️ حزب #کارگزاران_سازندگی در روزهای اخیر با صدور بیانیه‌ای به بررسی برخی اعتراضات کارگری در ماه‌های اخیر پرداخته و راه‌حل‌هایی برای حل مشکلات کارگران ارائه کرده است.

ادامه مطلب
‏دیشب یارو ۱۲ شب تو کوچه داشت با یه بچه کوچولو پشت تلفن بلند بلند حرف میزد:+علی جان خوبی؟-...+عمو ببعی میگه ؟!-...+علی ببعی میگه ؟!-...+به عمو بگو دیگه، ببعی میگه ؟!-...یهو یکی از همسایه ها کلشو از پنجره اورد بیرون بلند گفت: بععع بعععع، حالا بزار بخوابیم جان مادرت :)))))
چقدر تعریف کردن قضیه نویز‌، بد بود :)) کلا کشور به هم ریخت...
منو بگو می‌خواستم تازه ماجرای آشنایی و ازدواجم با همسر رو بنویسما  
داشتیم اقدام می‌کردیم واسه کارای عروسی و اینا که با این وضع، اصلا قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیستن و فعلا دست نگه داشتیم. 
چه خوشحالم این‌همه ستاره‌ی روشن توی وبلاگستان می‌بینم، این اعتراضات و قطعی اینترنت و تحمیل اینترنت داخلی هر چی که بد بود و تلخ، اما این قسمتش که همه برگشتن اینجا خیلی شیرینه :)
شهروز انزلچی بود

بخاطر همین حس خوبی بهش نداشتم
سر کلاس ها دیر میومد

همیشه هم ته کلاس مینشست ،ازکنارمم که رد میشد بوی سیگارش سرمو میبرد.
و...
تو امتحان آخر ترم ،تو یک سالن بزرگ که 300 نفر جا میشدن ،از شانس بد، جاش بغل دستم افتاد:|
اعصابم خورد شد تو دلم گفتم :حتما تقلبم میخواد:((
اصلا نگاش نکردم رومم به سمت چپم کردم که چشم تو چشم نشیم.
آخرای امتحان یک باری صدام کرد اما جواب ندادم.
برای بار دوم که صدام کرد ،تو دلم گفتم حالا فوقش یک سوال نشونش میدم
تا ن

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر ، با بیان اینکه یکی از موضوعات اغتشاشات اخیر به حاشیه کشاندن بحث دستگیری روح الله زم بود، گفت: اغتشاش‌کنندگان قصد داشتند احضار برخی از مرتبطان با زم را تحت الشعاع قرار دهند، همانطور که سعی داشتند برای بحث دستگیری مازیار ابراهیمی، اصل قضایا را زیر سوال ببرند، قصد داشتند تا بحث روح الله زم را هم زیر سوال ببرند.
او تصریح کرد: در اعتراضات آبان ماه مردم به دنبال مطالبه حق واقعی خود بودند، اما اپوزوسیون بر
محبت چیست؟
آدمی بدون آن بزرگ شود، تبدیل به یک هیولا در بزرگسالی می شوند.
آن بزرگ شوند، انگاز ظرف دلشان کوچک می شود... انگار دلشان مچاله می شود... بعد از هر دعوایی دلشان می خواهد تا عمق وجودشان بلند بلند گریه کنند و ناله سر دهند و اینکه یک دست نوازش بزرگتر ب سرشان بیاید و دست بکشد و احساس امنیت کنند... تا بگوید که این تو نبودی! شیطان بود...
آدم هایی که بلند بلند فریاد می زنند، دلشان ژر از درد است... آدم هایی که زود عصبانی می شوند، کمبود محبت را با تمام
    546352_01136بایگانی وزارت علوم تحقیقات  انتقالی رتبه94آزمون سراسری کارشناسی سازمان سنج و آموزش کشوربه واحد صنعتی شریف. ، امضاء کننده تقاضانامه انتقال و بورسیه تحصیلی ریاست کلدانشگاههای کشور دکتر عبدالرضا جاسبی  ، نام جستجوشده در موتورهای جستجوگر  عبارت است از شهشهروز براری صیقلانی شماره شناسنامه 5011 نام پدر حمید صادره از رشت  زادروز ***ء***   شماره پیوست64294_86*** ***53_8593***  
                                                 رتبه اول کارشناسی ناپیوسته   ر
به نام خدا

سایت مشارکت ها| نقش
موسس| منوی شکایات و اعتراضات

مشاهده شکایات و اعتراضات در سایت مشارکت ها

1-     با نقش موسس وارد سایت www.mosharekatha.irشده

2-     از منوی شکایات و اعتراضات گزینه
گزارش شکایت مدرسه
می توانید به شکایات رسیدگی کنید.

آموزش تصویری مطلب بالا

شین براری ، مفهومی عاشقانه ، محدود فرجام های شاد داستان کوتاه نوشته شده توسط شهروز براری صیقلانی،  بیست و یک عاشقانه برتر با تم مفهومی ، جشنواره ی خوابگرد بهرام صادقی 

شماره اول ___   گل همیشه عاشق 
شقایق
از مدرسه به خونه  بازگشتم ، آب درون کتری ریختم و زیرش را روشن کردم ،  من سرگرمی محبوبم بافندگی ست ‌  و البته از ریسمان خیال ، رویا میبافم و تن میکنم .     صدای مادرم مرا خواند و گفت؛ 
مژگان  من دارم میرم خونه کبری خانم سبزی پاک کنم ، ی

یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که در طول جنگ های تاریخ رخ داده، به آتش کشیده شدن کتابخانه ها و سوزاندن کتاب ها بوده است. همیشه ملت ها از این اتفاق به زشتی یاد نموده و عوامل آن را قومی وحشی و نادان و فرهنگ ستیز توصیف کرده اند.
دیشب کتابخانه تفکر در شهرستان شهریار توسط اوباش به آتش کشیده شد و سیزده هزار جلد کتاب سوخت و خاکستر شد.
تاریخ درباره عوامل این توحش و فرهنگ ستیزی چه قضاوتی خواهد داشت؟
انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و مبتنی بر اندیشه و علم و ا

.

نویسنده اثر: شهروزبراری •:ٍْ•  بازنشر توسط : ورودی سوم پارک ساعی ، خدمات کامپیوتری افراگستر   ~•~نظربدهید¦ 128 ،بازخورد + مثبت •¦•.  3بازخورد_منفی•¦•. 6بازخورد  _____________________________________________________________________________    _136کاربر به شناسه   Seyedzahra45mosavi@gmail.com        مرسی از وبلاگ خوبتون.  اما آخه...؟؟    در کلیت ادعای شما جای شک و تردیده .  من  یکی از کوچکترین اعضای جامعه ی ادبیات داستانی دریچه هستم و شناخت کاملی نسبت به سبک مدرنیته مخاطب خاص دارم ، از ط
داستانی حقیقی ولی عجیب از پرونده های قضایی. افرادی غریب و بی ادعا که تجربه هایی غیر معمول از سر گذرانده اند و تقصیر از بد ماجرا و شانس خراب شان بوده تا دشمنی و کینه ورزی های عامدانه و گاه سو تفاهمات با تبعات سنگین و جبران نشدنی.... 
ادامه مطلب
دانلود آهنگ هایجدید سعید شهروز به نام کابوس با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Saeid Shahrouz  Called Kabus
+ متن آهنگ کابوس از سعید شهروز

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید
 دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
در درگیری های امروز نیروهای امنیتی هند و مبارزین مسلح کشمیری،
دو مبارز کشمیری کشته شد. ناآرامی در بعضی از مناطق کشمیر که از پنج روز
قبل با کشته شدن ذاکر موسی، فرمانده غزوة الهند کشمیر شروع شد، همچنان
ادامه دارد.‌ نیروهای امنیتی علاوه بر سرکوب اعتراضات بوسیله گلوله های
ساچمه ای، برای کنترل شرایط اقدام به بازداشت جوانان و دانشجویان می کنند
 دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر
 جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش وپرورش و سازمان علوم و تحقیقات 
               خانم دکتر شادی پاکزاد استاد یار مهندسی شهرسازی
3 آقای دکتر علی اکبر پاشا زانوسی استاد یار مهندسی مکانیک
4 آقای دکتر سید حمیدرضا پسندیده استاد یار مهندسی صنایع
5 خانم دکتر پانته آ پهلوانی استاد یار زبان
6 خانم دکتر آزاده پورکبیریان استاد یار مهندسی کامپیوتر
7 خانم دکتر حافظه پوردهقان استاد یار مهندسی معماری
8 آقای مهندس جواد پورش
عرفه ۹۴ مصلی  دانشگاه
سرم گذاشتم روی شانه ف و گریه کردم ..جلسه دومی که میم میامد ..
عرفه ۹۵ حرم امام رضا بودم ..خون گریه می کردم ...اوج حال بدم بود و رفتن ...
عرفه ۹۶ ...گلستان شهدا بودم ...حالم هنوز خراب ...
عرفه ۹۷ ...مصلی دانشگاه 
عرفه ۹۸ مصلی دانشگاه ..بلند بلند گریه کردم و خواستم از خدا که از دلم و یادم بری ...اگه درست نمیشه ....
عرفه ۹۹ ...
عیدتون مبارک ....
پ ن :هرکسی اسماعیلی داره که باید به قربانگاه ببرد ...من منتظر نشونه ام ...
پ ن :به تاریخ اشک های بلند بلن
عشقش داشت میخندید بهش بلند بلند قهقه میزد 
مرد از جاش بلند شد اروم گف بسه!
زن ادامه داد بلندتر و بیشتر خندید مرد سمتش اومد و فریاد زد ایوی بسه! 
مرد گلوی زنش فشرد گریه کرد و فریاد زد بسه! 
اونقدر فشار داد که از بی جان تو بغل مرد افتاد.
گریه‌ی مرد شدت گرفت سر زن توی سینه اش فشرد و محکم بغلش کرد و بین هق هق های مردانش مدام میگف "دوست دارم" ...."دوست دارم"..."دوست دارم"
کلاسو، شکل کارو، من خوبم تو بدیو، این حرفا رو بذارین کنار سر جدتون
یه کم بنویسین‌ پوکیدم‌ از شدت بی حوصلگی، تماس گرفتم بیاد آنتن نصب کنه میگه دو تومن میشه
گفتم نه متشکراااااتم‌ چقدر گرون شده همه چیز خب :)))))))) :(((((((((((((((((
کسی هست اینجا به صورت کامنتی، مثل گذشته حرف بزنیم راجع به اعتراضات این روزا 
هر حرفی داری تو کامنت بنویس و مدام رفرش کن
وکیل دعاوی ملکی
چند نکته درباره اعتراضات ثبتی که بهتر است بدانیم
عملیات مقدماتی ثبت شامل تمامی عملیات و اقداماتی است که اداره ثبت قبل از ثبت ملک در دفتر املاک انجام می‌دهد ممکن است در حین انجام عملیات مقدماتی ثبت، اعتراضاتی صورت پذیرد که مانع از ادامه عملیات و صدور اسناد مالکیت تا تعیین تکلیف اعتراضات شود.
موسسه حقوقی حامی دادگستر ساعد ارائه دهنده وکیل دعاوی ملکی ، وکیل حقوقی ، و کلیه خدمات حقوقی شما.  
ادامه مطلب
افغان هاند سگ شکاری اشرافی دارای بدنی بلند و سر باریک و کشیده است. بینی سیاه، چشمها تیره و بادامی شکل و گوشها بر روی سر افتاده است. افغان هاند دارای گردن بلند و قدرتمند، پاها بلند وصاف و در انتها بزرگ و پوشیده از مو می باشد. دم دارای یک فر در انتها می باشد اما بصورت حلقه در پشت بدن حیوان قرار نمی گیرد. موهای بلند و ابریشمی آن تقریباً در هر رنگی مخصوصاً شنی دیده می شود.
شد صدای هلهله از گنبد اخضر بلندتا که شد دست علی با دست پیغمبر بلند
باده نوشان غدیری ساغر شادی زدندتا سر خُم شد به دست ساقی کوثر بلند
پیش جهل این جماعت، عاقبت نشنیده ماندهرچه عقل آواز حق سر داد بر منبر، بلند
از گلوی ظلم و ظالم آب خوش پایین نرفتهر کجا شد ذوالفقار حضرت حیدر بلند
پیش بازویش موظف شد به کوتاه آمدنگرچه بود آوازه‌ی سرسختی خیبر بلند
مثل روز از سخت و سست دست‌هاشان روشن استکی سرافکنده است فردا؟ کیست فردا سر بلند؟
از میان دست‌های بیعت
در میانه اعتراضات به حق مردم عراق به وضعیت اقتصادی و سیستم اداری معیوب این کشور، فتنه گرانی که از بازماندگان رژیم بعث و داعش هستند و در ارتباط با سفارت آمریکا در این کشور، مسیر اعتراضات را به سمت آشوب های خیابانی بردند و با هزینه سعودی و خبرپراکنی رسانه های این کشور و سایر رسانه هایی که در کنترل دول غربی است، خیابان های عراق را به صحنه آشوب های خیابانی تبدیل کردند.به گزارش بولتن نیوز، اما در همین بین به علت کینه ای که حکام عربستان سعودی و آمر
آقا شخصا خواهش میکنم اگه 6:30 صدای عربده آلارم گوشیم بلند شد و به قول غزل "ادقام" به خاموش کردنش کردم بیاید یکی بخوابونید پس کله م بگید حاجی شوما نباهاس بخوابی. بلند شو!
+ دیدین فردا هم تعطیل شد ؟ به آموزش پرورش یه ماچ ندیم بابت این سه روز؟ :*
برای مانتو مجلسی چه رنگ هایی مناسب است؟سفیدکرمیصورتی کمرنگآبی کمرنگلیموییمانتوهای
رنگ روشن برای مجلس بسیار مناسب هستند مخصوصا اگر بلند و کار شده باشند،
مانتوهای آستین کلوش و بلند وقتی با کفش پاشنه بلند ست شوند استایل فوق
العاده ای به شما
میدهند.

ادامه مطلب
 بامت بلند باد که دلتنگی ات مرا 
از هرچه هست غیر تو بیزار کرده است 
فاضل نظری 
1) وقتی چشم هایم را  عمل کردم ..نباید چند روز اول گریه می کردم . بغض چنگ انداخته بود تو گلویم ...روز پنجم به اسمون نگاه کردم و تو تاریکی غروب بلند بلند گریه کردم . گریه کردن نعمت بزرگی است ....ارامش را به روح ادم بر می گرداند . 
2)دو تا دندان عقل ام را تو یک روز کشیدم . تنها رفتم و تنها برگشتم .. ..اثر بی حسی که رفت گریه کردم ..اما تو گریه هام به درد های بزرگ تری فکر می کردم ...هنوز
دائم دارم به رفتار اطرافیانم تو این چند روزه فکر میکنم. درصد زیادی از دوستانم با نبود دسترسی به واتساپ و اینستاگرام، منو فراموش کردن. با اینکه تنها توی شیرازی که مرکز اعتراضات بود زندگی میکنم، پدر و مادرم کمتر از همه نگرانم بودن. اونایی که ادعا میکردن دوستم دارن حتی یه تماس ساده ی سی ثانیه ای هم نگرفتن. حتی برادرم که تا الان چندین بار بهم گفته که من دلیل زنده بودنشم یه اسمس ساده به من نزده!
من سه روز تمام بیقرار بودم، دیوانه وار به دنبال یه
 ﻠ ﺯﺩﻡ ... ‏( ﺷﻮﺍ ﺍﺭﺩﻭﺋ ‏)
ﺑﺎﺯﺩﻳﺪ : 2358
ﻫﺰﺍﺭ ﻠ ﺯﺩﻡ
ﺗﻮ ﻫﻨﻮﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ
ﺳﺮﺩ ﻭ ﺳﻨ
ﺑﺎ ﺗﻨ ﻪ ﺑﻮ ﺩﻝ ﺯﺩ ﻣ ﺩﺍﺩ
ﻠ ﻣ ﺯﺩﻡ ﻭ ﻋﺸﻖ
ﻮ ﻭ ﻮ ﺗﺮ ﻣ ﺷﺪ
ﻋﺸﻖ ﺑﺮﻪ ﺍ ﺑﻮﺩ
ﻮ ﺍﻣﺎ ﻋﻤﻖ
ﻭ ﻣﻦ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺗﻨﺪ
ﻪ ﺶ ﺍﺯ ﻋﺼﺮ
ﺍﺯ ﺳﺮ ﺑﺮﻪ ﺬﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ
)) ﺷﻮﺍ ﺍﺭﺩﻭﺋ ((
https://telegram.me/sherebarankhorde

ﻫﺎﻢ ﺑﺮ ﺩﻭﺵ ﺮﻧﺪﻩ ﺍ ﺳﺖ ...‏( ﺳﺪﻩ ﺩﺍﻭﺩ ‏)
ﺑﺎﺯﺩﻳﺪ : 392
ﺩﻟﺘﻨ ﻫﺎﻢ ﺑﺮ ﺩﻭﺵ ﺮﻧﺪﻩ ﺍ ﺳﺖ
ﻪ ﺧﺎﻝ ﻣ ﻨﺪ

ﺁﻣﻮﺧﺘﻨ ﺳﺖ ...
)
ﻪ ﺭﻭﺯ ﻪ ﺎﻭ ﺎﺵ ﻣﺸﻨﻪ ﺩﻪ ﻧﻤ ﺗﻮﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪﺷﻪ ، ﺸﺎﻭﺭﺯ ﺩﺍﻣﺰﺷ ﻣﺎﺭﻩ . 
ﺩﺍﻣﺰﺷ ﻣﻪ : " ﺍﻪ ﺗﺎ 3 ﺭﻭﺯ ﺎﻭ ﻧﺘﻮﻧﻪ ﺭﻭﻯ ﺎﺵ ﻭﺍﺴﺘﻪ ﺎﻭ ﺭﻭ ﺑﺸﺪ " ﻮﺳﻔﻨﺪ ﺍﻨﻮ ﻣﺸﻨﻮﻩ ﻭ ﻣﺮﻩ ﺶ ﺎﻭ ﻣﻪ :
" ﺑﻠﻨﺪ ﺷﻮ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﻮ "
 ﺎﻭ ﻫ ﺣﺮﺘ ﻧﻤﻨﻪ ... 
ادامه مطلب
در اردیبهشت ۱۳۹۰ مقامات وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا سلیمانی را متهم به همکاری با نیروهای امنیتی سوریه در جریان اعتراضات در این کشور و سرکوب مخالفان بشار اسد کردند. در پی این اتهام وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا سلیمانی را تحریم کرد.
در ۳ تیر ۱۳۹۰ (۲۴ ژوئن ۲۰۱۱)، روزنامهٔ رسمی اتحادیه اروپا گزارش کرد که کشورهای عضو اتحادیه، سه تن از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران ایران، یعنی جعفری، سلیمانی، طائب و نیز چند شهروند و مؤس
آیا می دانید زبان فارسی مختصرترین زبان دنیاست ؟

مثال :
معادل جمله میری سریع این کارو انجام میدی وبرمیگردی یک کلمه است : اومدیا

کارت بانکیم گم شد ،رفتم بانک بسوزونمش بانکیه گفت:
"با این میانگین حسابی که تو داری برو خودتو بسوزون،چه کار به کارت بانکیت داری؟"

تا حالا به قیافه شتر مرغ دقت کردین؟!

یه جوری تند تند وسربالا چپ وراستشو نگاه میکنه انگار هافبک وسط بارسلوناست
چنددقیقهٔ پیش داشتم وبلاگی را می‌خواندم. نویسندهٔ وبلاگ نوشته بود «وقتی کسی از تو نخواست عقاید و نظراتت را بگویی، چرا می‌گویی و می‌نویسی؟» بعد از خواندن این جملات، به فکر فرو رفتم. واقعا چرا باید بنویسیم؟ مثلا من بیایم از اعتماد گسسته بگویم و نارضایتی‌هایم و اعتراضات و نظرم در مورد وقایع اخیر، چه فایده‌ای دارد؟ مگر من کارشناسم که نظراتم راه‌گشا و آگاهی‌بخش باشد؟ اگر هم بنویسم صرفا برون‌ریزی فکری یک آدم عادی است که می‌تواند داده‌های
عجیب ولی واقعی . با شهروز براری صیقلانی. 
  تمام کوچه رو گذاشته بود روی سرش از بس داد و شیون و فریاد میکشید ، همسایه ها ته بن بست اجنان تجمع کرده بودن و از لای درب چوبی و زهوار در رفته ی خانه ی وارثی سرک میکشیدن ، رفتم نزدیک من سومین نسل از خانواده ی صیقلانی ام که بعنوان تنها وارث دو تا خانه ی ته بن بست اجنان در ایران و رشت حضور داره ، چون تمام وارثین دهه ها ست که ترک دیار کردند و قصد بازگشتی هم ندارند ، پدرمم ک فوت شده و حالا من یه جوان هجده ساله
دانلود فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده
فیلم ایرانی مغزهای کوچک زنگ زده ۱۳۹۶ به کارگردانی هومن سیدی
نویسنده و کارگردان: هومن سیدی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 110 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: BluRay
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید سعدی
خلاصه داستان: شاهین، شکور و شهروز سه برادر هستند که در یک حلبی آباد زندگی میکنند. شکور که برادر بزرگتر است سردسته باند مواد مخدر می باشد. این باند علاوه
به نقل از روزنامه های داخلی کشور ، اینترنت جهانی  در شب جمعه  در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
چندی پیش با توجه به بالا رفتن نرخ سوخت  مصرفی از سوی مقامات دولت جمهوری اسلامی ایران  ، که موجب اعتراضات شدید جمعی از هموطنانمان  عزیزمان در شهر های مختلف شد  ، و از طرفی شایعه پراکنی های متعدد شبکه ها و رسانه های غربی ، اینترنت جهانی در ایران قطع گردید . اما حال با توجه به آرام شدن جو داخلی ، بنا به گفته چندی از روزنامه های داخلی اینترنت جهانی در  س
پر از احساس منفی و نگاه بالا به پایینم. پر‌ از "تو یکی دیگه گه نخور" و "کی به تو گفت نظر بدی". تازه به این پی بردم که یکی از لذتام وقتی خونه تنهام اینه که با صدای بلند فحش بدم و به صدای بلند خودم موقع ادای فحش‌های آبدار گوش کنم و عشق کنم.‌ احتمالا اگر از نوروز به روتین برگردم راحت‌تر خواهم بود‌.
ساعت ۸:۳۰ شب از سرکار برگشتم خونه، تا قبل از این ساعت، اینترنت هیچ مشکلی نداشت اما تو خونه اینترنت کار نمیکرد، اول فکرکردم حجم تموم شده اما وقتی چک کردم دیدم حتی اپ خودِ سرویس‌دهنده هم باز نمیشه فهمیدم عزیزانی که صلاح ما رو بهتر از خودمون می‌دونن، اینترنت رو قطع کردند.
نمی‌دونم قراره ته‌اش چی بشه اما این اتفاقات منو یاد اعتراضات سال ۸۸ انداخت، اون زمان هم اینترنت و پیامک رو بهمین شکل قطع کرده بودند. خدارو شکر نشون دادیم که در ایجاد محدودی
   رشت _شهرخیس کوچک ما[۱] مجموعه دوازده داستان از شهروز براری صیقلانی ست موضوع این آثار اجتماعی‌ست و نویسنده ضمن انتخاب روش واقع‌گرایانه برای بیان اغلب داستان‌ها و فراواقع‌گرایی برای برخی داستان‌ها، مسائل انسان مدرن و البته هنوز پایبند به سنتهای بومی را در گذار از جامعه سنتی نشان داده است. مشخصه‌های مشترک این داستان‌ها عبارتند از: تشخص جغرافیا، فرهنگ بومی، رفاقت و مهر و دوستی، باورهای عامه، دلبستگی به خاطرات، عدم قطعیت و مصائب مردم ف
به نام خالق قلم
مقدمه

این داستان جنبه ی سرگرمی دارد و هیچ کدام از رویداد ها و نام های موجود در داستان
حقیقی نمیباشد. داستان سقوط در مورد پسری شونزده ساله به نام دنیل است که در
کودکی اش پدرش را از دست داده؛ رژیمی که اکنون بر کشور آمریکا حکم فرما است،رژیم
هایِنت است. ولی مردم زیادی از آن ناراضی هستند؛و نکته ی جالب این است که دنیل
پدرش را در همین اعتراضات از دست داده است. اما دنیل تصمیم میگیرد که راه پدرش را
ادامه دهد اما........
امیدوارم از داستان
2570 - «علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه دولتی «صدای آمریکا» که پیشتر از مبارزه مسلحانه با جمهوری‌اسلامی حتی به قیمت سوریه‌سازی ایران حمایت کرده بود، این‌بار با حمایت از سواستفاده اغتشاشگران و اشرار از اعتراضات معیشتی مردم، گفت: “نباید در برابر حکومت کوتاه آمد، اگر در خیابان بمانید و با روند موجود، مطمئن باشید رژیم شنبه سقوط می‌کند!”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr114
دانلود فایل اصلی
صبح دنبال کارهام بودم 
کارت ویزیت ها و سربرگ ام تحویل گرفتم ...
عصر به خانم خ زنگ زدم و گفتم کارش را انجام دادم 
شب رفتم خرید ...و چیزی ک نیازش داشتم و چیزی که نیاز نداشتم خریدم 
به میم پیام دادم ...دعوا کرد ...هنوز سفره ...
و والان دلم گرفته ..و اشک هام داره میریزه ....خستم ...همین ..
از هیچی لذت نمیبرم ..
خدایا اضطرار چیه جز حال من ....
پس کو معجزه ..
امشب دلم از کرخه تا راین است ...که بیاستم کنار راین و بلند بلند باهات حرف بزنم ...
صبح اش تو خونه تو بیدار شم ..بغل
یکی از زیباترین و تاثیرگذارترین آهنگ های مربوط به جنگ ها و اعتراضات، آهنگ ایتالیایی ”بلا چاو“ (خدا حافظ ای زیبا) است. این آهنگ در زمان جنگ جهانی دوم از سوی گروه مخالفان فاشیسم در ایتالیا خوانده می شد که به تدریج به نماد مبارزات آزادیخواهانه تبدیل شده است، به زبانهای بسیاری ترجمه شده و همچنین توسط خوانندگان مختلف اجرا شده است.

دانلود

منبع: طرفداری

لاستیک شاسی بلند
یکی دیگر از لاستیک های سواری لاستیک شاسی بلند است که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.لاستیک شاسی بلند شامل : لاستیک خارجی  و لاستیک داخلی میباشد .
ویژگی لاستیک  شاسی بلند :
1. طراحی آج این لاستیک به ترمزگیری بهینه و امن در شرایط بارانی و خشک  و مرطوب در سرعتهای بالا کمک می‌کند.
2. دارای دنده ها و شیارهای پهن می باشد که به کنترل بهتر خودرو در دورهای تند کمک می‌کند.
3. ترکیبات این لاستیک باعث افزایش ایمنی و طول عمر آن میشود.
ان
از زمین بلند شدن آدم 
دستا رو به زانوی اراده زدن و بلند شدن
وقتیه که محبت آدم و دلش سمت درستی رو هدف گرفته باشه .. 
یه قدرت رَد کردن و عبور کردن داشته باشه
و اینم فقط کار دل آدمه ..
دنیا داره خیییلی زود می گذره 
کاش بیدار بشم ..
صدا می زنن ما رو
کاش همه چیزم، همه هستی ام رو بفهمم از اونه ..

لاستیک شاسی بلند
یکی دیگر از لاستیک های سواری لاستیک شاسی بلند است که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.لاستیک شاسی بلند شامل : لاستیک خارجی  و لاستیک داخلی میباشد .
ویژگی لاستیک  شاسی بلند :
1. طراحی آج این لاستیک به ترمزگیری بهینه و امن در شرایط بارانی و خشک  و مرطوب در سرعتهای بالا کمک می‌کند.
2. دارای دنده ها و شیارهای پهن می باشد که به کنترل بهتر خودرو در دورهای تند کمک می‌کند.
3. ترکیبات این لاستیک باعث افزایش ایمنی و طول عمر آن میشود.
ان
« این صحبتِ امروز و دیروز نیست! دست کم بیست سالش را که به خوبی به خاطر داریم. تمام درخواستمان در دو کلمه خلاصه می شود : «معیشت» و «منزلت» و جالبتر اینکه این دو کلمه انگار چنان به هم زنجیر شده اند که با هیچ رمل و اسطرلابی باز نمی شوند!» تکرار مداوم همین دو مطالبه ، جنبش صنفی معلمان را به یکی از خبرسازترین جریان‌های اجتماعی چند سال اخیر ایران بدل کرده است. مطالباتی که گاهی با نامه‌نگاری و جمع‌آوری امضاء برای وادار کردن مسولین کشور به عمل به تعه
دانلود رایگان فیلم سینمایی عشق پول
فیلم کمدی عشق پول به کارگردانی شهروز آقایی پور
کارگردان: شهروز آقایی پور | ژانر: اجتماعی، خانوادگی، کمدی | تاریخ انتشار: 28 آذر ماه 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: تله فیلم | کیفیت: WEB-DL | محصول کشور ایران
حجم: متفاوت | تهیه کنندگان: روح الله مهرابی و مجید صادقی ولنی
خلاصه داستان: هرمز اعتمادی، پیرمردی نزولخوار و طماع است که دچار بیماری عجیب و ناشناخته ای شده، او به یکباره کمرش خم شده و راست نمیشود…
بازیگران: سیروس گر
چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
من که عادت دیرینه‌ام به غارنشینی بود. تراشیدن چوب و ساخت دست‌سازه‌های چوبی هم وقتی که اضافه شد بساط سکوتم از همیشه جورتر شد. اینترنت، شلوغی‌ست، قبول. اما این چند روز چوب تراشیدن بیشتر از آرامش، از روی حرص بود. دوری از اینترنت خوب است، اما نه وقتی که پا روی گلویت بگذارند برای احترام به این دوری!
این روباه که چند ماه بود جسم نیمه‌تمامش روی میزم نگاهش به من بود، امروز تمام شد. می‌ترسیدم اگر بیشتر دست‌کاری‌اش کنم خراب‌تر ‌شود. که گفتم یا ت
من که عادت دیرینه‌ام به غارنشینی بود. تراشیدن چوب و ساخت دست‌سازه‌های چوبی هم وقتی که اضافه شد بساط سکوتم از همیشه جورتر شد. اینترنت، شلوغی‌ست، قبول. اما این چند روز چوب تراشیدن از بیشتر از آرامش، از روی حرص بود. دوری از اینترنت خوب است، اما نه وقتی که پا روی گلویت بگذارند برای احترام به این دوری!
این روباه که چند ماه بود جسم نیمه‌تمامش روی میزم نگاهش به من بود، امروز تمام شد. می‌ترسیدم اگر بیشتر دست‌کاری‌اش کنم خراب‌تر ‌شود. که گفتم ی
دیشب فقط ۳ ساعت تونستم بخوابم
امروزم که بلند شدم تا الان فقط حموم رفتم و سوپ گذاشتم سر گاز.
میخواستم روزه نگیرم دیدم هم حالم از دیروز خیلی بهتره هم این که احساسا سنگینی دارم:/
نگیرم که چی بشه! هی بخورم!!!
سحر بلند شدم دعا کردم. خیلی از خدا خواستم و گفتم هر چی که خیر و مصلحتم هست پیش بیاد. 
@sma
مسئول محترم لطفا لحظه ای نفس نکش ،وقتی بلند میشوی به سر و دست و گردنت فشار وارد کن بعد بلند شو ،سوزنی در پایت فرو ببر بعد راه برو.
چه حسی داری ؟ اینها یک لحظه از زندگی بچه های ماست. تو میتوانی پس داروی #اسپینرازا رو وارد کن
بیمار #sma برای زنده ماندن و زندگی کردن بهش نیاز دارد
من اصلا عصر جدید را ندیده بودم. فقط تکه هایی از آواز های پارسا را شنیده بودم. امشب اما ... به پهنای صورت گریه کردم پای اجرای خانم عبادی. اشک، از چهره ام به موهایم چکه کرد و دست آخر، با موهایی خیس از جایم بلند شدم. بابا اگر نبود، مامان اگر نبود، خواهر اگر نبود با بلند ترین صدای ممکن زار می زدم! 
تا حدودی حس می‌شود که اینترنت وصل شده است! از کم شدن سرعت روشن شدن ستاره‌های وبلاگ‌ها می‌شود فهمید.
طبق پیش‌بینی بعد از واریزها اینترنت شروع به وصل شدن کرد. آن هم از استان‌هایی که سر به راه تر بودند شروع شد. یزد، سمنان، گلستان و... ما توی استان فارسیم. یکی از کانون‌های اعتراضات. قابل پیش‌بینی بود که اینترنتمان دیرتر وصل شود. امروز حوالی ظهر چند دقیقه وصل شدم، تعجب کردم. برادرم گفت اینجا ( شهری که برای انجام کاری رفته بودیم) جزو استان یزد است

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها